Sinu abimees tulemuste saavutamisel

Sinu tervisele ning tulemustele suunitletud veebipood.

Me armastame oma tööd

Iga pakk on meie poolt personaalselt kokku pandud ning suure armastusega teele saadetud.

Kvaliteetsed toidulisandid

Teeme koostööd ainult ennast tõestanud ning usaldusväärsete partneritega.

PAAR SÕNA MEIST

Kirg tervislike eluviiside ning treeningu vastu on meie veebipoe sütitajaks.

Legefit.ee tekkis asutajate Eeva ja Madise isiklikust suurest huvist enda eest hoolitsemise, treeningu ning toidulisandite maailma trendide vastu.

Madis on varasemalt aastaid tegelenud professionaalselt kõrgtasemel pokkeriga. Pingeline keskkond ning tulemustele orienteeritus panid teda otsima viise end maksimaalselt fokusseerituna hoidma ning nõnda hakkas Madis juba professionaalsest huvist toidulisandite maailma süvitsi uurima.


Eeva on aastaid tegutsenud ettevõtlus- ning start-up maailmas ning lisaks omandanud mitmekordse kõrghariduse erinevates maailma ülikoolides. Loomulik huvi teadusliku poole vastu ning harjumus teemadesse süvitsi minna on andnud aluse erinevate toidulisandite risti-põiki läbi uurimisse ning endale parimate välja valimiseni.

Veidi meie kohta

Meie töö põhimõtted

Tee seda, mida armastad.

Soovime pakkuda parimat valikut toidulisandeid, tervisetooteid ning spordivarustust. Teeme koostööd ainult usaldusväärsete tootjate ja maaletoojatega ning pakume vaid selliseid tooteid, mis on tarbijate poolt juba ulatuslikku positiivset tagasisidet pälvinud. Kuna armastame väga oma tööd, hoiame end pidevalt kursis tervise- ja trennimaailma trendidega ning valime välja sellised tooted, millesse ise väga usume. Soovime, et igaüks leiaks rohkem motivatsiooni enda tervise ja keha eest hoolt kanda ning leiaks meie juurest endale sobivaimad abimehed selleks teekonnaks.

Ettevõtte andmed

Eriti Metsas OÜ

Reg. nr 14988647

KMKR EE102356063

Pangarekvisiidid

Eriti Metsas OÜ

LHV: EE537700771005539656

 

Kontaktandmed

Laki 5, Tallinn (ladu, kohaletulemine võimalik kokkuleppel)

E-mail: hello@legefit.eu

Telefon: 56722772